Dlaczego Detoks w Ośrodku GoodWay?

Ponieważ Pacjent jest najważniejszy
i tak właśnie ma się czuć

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczne miejsce,
dedykowane osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej
pomocy o każdej porze dnia i nocy.
Łączymy atuty profesjonalnej kliniki z wygodą i elegancją nowoczesnego hotelu.
U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach.
Komfort i bezpieczeństwo to nasze główne cele i atuty.

Dyskrecja i Anonimowość

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.

Doświadczona Kadra Medyczna

Zespół doświadczonych fachowców nadzoruje proces detoksykacji reagując na potrzeby i oczekiwania Pacjenta. Kompleksowe badania i sksuteczną pomoc w najtrudniejszych przypadkach. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem. Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich informacji

Bez konkurencyjne warunki

Jedyne Takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych i dyskretnych warunkach.

Całodobowy Ośrodek Detoksykacji

Detoks Odtruwanie Organizmu

To dzięki skutecznemu odtruwaniu organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami - jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że pacjent zyskuje siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki z Centrum Leczenia Uzależnień GoodWay zatroszczą się o to, by proces odtruwania organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie. Odtruwanie organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze czy też leki, przeprowadzamy w taki sposób, aby pacjent w jak w najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Samodzielne przerywanie ciągu alkoholowego lub narkotycznego stanowi duże niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia osoby uzależnionej. Nasi lekarze w oparciu o wyniki przeprowadzonych - nięzbędnych dla prawidłowego procesu odtruwania - badań, zastosują farmakoterapię, która wyeliminuje objawy zespołu abstynencyjnego i zregenerują organizm na poziomie komórkowym.

Ponieważ każda zażyta substancja charakteryzuje się innym działaniem na organizm i każda osoba reaguje na daną substancję inaczej - cały proces odtruwania organizmu jest dobierany indywidualnie do rodzaju substancji, czasu zażywania, oraz stanu zdrowia pacjenta. Czas trwania odtrucia jest również od tego zależny.

Detoksykacja organizmu to pierwszy krok w stronę zdrowia. Dlatego tak ważne jest, aby pacjent, zaraz procedurze medycznej jaką jest odtruwanie organizmu, miał dostęp do specjalistów, którzy zdiagnozują problem i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by uwolnić się z choroby jaką jest uzależnienie.

W ośrodku Detoksykacji GoodWay Wykonujemy:

Chcesz skożystać z odtrucia organizmu?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.