Centrum Leczenia Uzależnień

Patronackie Poradnie Leczenia Uzależnień GoodWay

Nadużywasz alkohol lub środki psychoaktywne inaczej niż byś chciał - za dużo... zbyt często... w sytuacjach, w których nie powinieneś.
Masz w związku z tym problemy w relacjach rodzinnych, w pracy?
A może bliska Tobie osoba doświadcza podobnych trudności? Podejmowałeś wielokrotnie próby pomacy w radzeniu sobie z tym problemem, jednak w dłuższym czasie nie przynosiły one oczekiwanych skutków?

Zapraszamy Cię do sieci Patronackich Poradni Leczenia Uzależnień GoodWay. Wraz z naszymi specjalistami będziesz mógł porozmawiać o swoich problemach, zobaczyć możliwości ich rozwiązania, poczujesz, że nie musisz być sam, poczuć wsparcie osób, które wiedzą jak rozwiązać Twój problem. Naszą sieć tworzy zespół kompetentnych specjalistów zajmujących się pomocą terapeutyczną dla osób uzależnionych oraz ich bliskich. W poradniach prowadzona jest diagnostyka, terapia indywidualna i grupowa oraz specjalistyczne konsultacje. W terapii nie zdarzy się nic bez Twojej zgody i decyzji - tylko Ty możesz podjąć decyzję o rozpoczęciu podróży. My jesteśmy jedynie przewodnikami, którzy pomogą Tobie bezpiecznie dotrzeć do celu.

Czy Ciebie lub osobę Tobie Bliską,
dotyka problem uzależnienia?

Nasz doświadczony zespół Terapeutów i Psychologów, wie jaką drogę obrać by nasza pomoc była skuteczna.
Opracowany przez nasz zespół autorski program leczenia daje wysoką szansę na wyjście z nałogu,
lecz pierwszy krok zależy od Ciebie...